Homeopatie Praha

Kurz první pomoci


Homeopatický kurz první pomoci pro začátečníky je určen především matkám na mateřské dovolené, ale i dalším zájemcům, kteří by se rádi dozvěděli kterak se snadno, rychle a účinně vypořádat s běžnými onemocněními pomocí homeopatie.

Výuka probíhá jednou týdně, ve čtyřech blocích po 3 hodinách. Je možné si vybrat ze dvou termínů – čtvrtek 9 – 12,30 hod (začínáme 25.10.2012) nebo sobota 13,30 – 17 hod (začínáme 27.10.2012)

Absolventi kurzu jsou schopni úspěšně léčit sebe a členy své rodiny v případech nachlazení, chřipky, kašle, bolestí uší, nevolnosti a dalších běžných onemocnění, kterých je český podzim každoročně plný.

Kurz obsahuje:

  • Alternativní pohled na zdraví a nemoc
  • Představení homeopatických léků, způsobu jejich výroby a působení na lidský organismus, jejich vztah ke konvenčním lékům.
  • Úloha samoléčby při běžných onemocněních, domácí péče o nemocné.
  • Léčba, zvláště u dětí, nejčastějších potíží, jako jsou např.: pohmožděniny, popáleniny, poranění, bodnutí hmyzem, nachlazení, chřipky, průjem, zvracení, bolesti hrdla, horečky apod. Vysvětleno na krátkých případech z praxe.
  • Detailní studium 16-ti nejčastějších léků a jejich použití v praxi.
  • Výroba a zkoušky léků.
  • Zdroje homeopatického vědění, materie mediky, repertoria, lékárny.

Po absolvování kurzu budete schopni efektivně používat základní homeopatickou lékárničku v akutních situacích běžného života.

Místo konání: Vítkova 439/21, Praha 8 Karlín, přímo u stanice metra B,C Florenc

Cena: 1200,- Kč (zahrnuje 12 hod výuky a studijní materiály)


Kontaktní formulář

anone
anone

Přiveďte s sebou své přátele! V minulých kurzech se velice osvědčilo, když mohli účastníci sdílet své poznatky a diskutovat se svými přáteli o nově nabytých znalostech. Objevování homeopatie je úchvatná zkušenost a je krásné mít ji s kým sdílet.

optimalizace PageRank.cz