Homeopatie Praha

Večerní kurz homeopatie


Kurz je určen všem zájemcům, kteří se chtějí dozvědět více o základech homeopatie a o možnostech léčby běžných nemocí touto zcela netoxickou, leč vysoce účinnou metodou. Po absolvování kurzu budete schopni pomoci sobě a svým bližním v akutních situacích a zároveň budete mít přehled o možnostech širšího využití homeopatie při léčbě závažných stavů, následků traumat, psychických potíží apod.

Výuka probíhá jednou týdně, ve čtyřech blocích po 2,5 hodinách. Kurz se bude konat ve dnech 7.10., 14.10., 21.10., 29.10.2014 a to vždy v čase 18 - 20,30 hod.

Absolventi kurzu jsou schopni úspěšně léčit sebe a členy své rodiny v případech nachlazení, chřipky, kašle, bolestí uší, nevolnosti a dalších běžných onemocnění. Zároveň se seznámí s možnostmi homeopatie při léčbě závažných chronických onemocnění.

Kurz obsahuje:

  • Alternativní pohled na zdraví a nemoc
  • Představení homeopatických léků, způsobu jejich výroby a působení na lidský organismus, jejich vztah ke konvenčním lékům.
  • Úloha samoléčby při běžných onemocněních, domácí péče o nemocné.
  • Léčba, zvláště u dětí, nejčastějších potíží, jako jsou např.: pohmožděniny, popáleniny, poranění, bodnutí hmyzem, nachlazení, chřipky, průjem, zvracení, bolesti hrdla, horečky apod. Vysvětleno na krátkých případech z praxe.
  • Detailní studium 16-ti nejčastějších léků a jejich použití v praxi.
  • Výroba a zkoušky léků.
  • Zdroje homeopatického vědění, materie mediky, repertoria, lékárny.

Po absolvování kurzu budete schopni efektivně používat základní homeopatickou lékárničku v akutních situacích běžného života.

Místo konání: Vítkova 439/21, Praha 8 Karlín, přímo u stanice metra B,C Florenc

Cena: 1200,- Kč (zahrnuje 10 hod výuky a studijní materiály)


Kontaktní formulář


Přiveďte s sebou své přátele! V minulých kurzech se velice osvědčilo, když mohli účastníci sdílet své poznatky a diskutovat se svými přáteli o nově nabytých znalostech. Objevování homeopatie je úchvatná zkušenost a je krásné mít ji s kým sdílet.

optimalizace PageRank.cz