Moje cesta k homeopatii

Moje cesta k homeopatii 2018-05-03T09:16:30+00:00

Moje cesta k homeopatii

V mládí jsem vcelku bez potíží vystudovala strojní fakultu VUT v Brně a stal se ze mne inženýr. Záhy na to jsem se provdala do Prahy, zacinkala si klíči na Václaváku při sametové revoluci a do 4 let povila 4 krásné holčičky. Až s dětmi jsem si uvědomila, že strojařina je fajn, ale na mateřské je mi vcelku k ničemu. Co bylo platno, že umím spočítat průhyb nosníku, když jsem potřebovala dát dětem něco na kašel, horečku, blikání, vyrážku,…

A tak jsem začala hledat. Klasický Mukosolvan a Paralen neuspokojovaly moji touhu po zdravých dětech a nerušeném spánku. Naštěstí se mi tenkrát podařilo objevit jednu z prvních lékařek, které začaly podávat homeopatické léky. Tenkrát první na trhu byla tzv. Boironovká škola, kdy se dává více homeopatik naráz. (Boiron je francouzský výrobce léků, který tímto způsobem více prodá. Není to homeopatie tak jak byla objevena a jak nejlépe funguje, ale pořád je to mnohem lepší než antibiotika).

První nachlazení jsme s homeopatiky zvládli mnohem lépe než dříve bez nich, děti začaly být zdravější. Jen na Karolínčin ekzém tento způsob podávání léků nestačil. Tou dobou se mi do rukou dostala knížka od Jiřího Čehovského: Homeopatie víc než léčba, kde jsem se dozvěděla co to vlastně homeopatie je, jak funguje a že je třeba dát vždy v jednom čase jen jeden lék. Donutila jsem paní doktorku dát Káje jen jeden lék – a světe div se, konečně se stal zázrak! Dítě, které dříve mělo ekzém po celém těle, bylo naráz bez vyrážek!

Ještě větší překvapení pro mne bylo, když se mi v knize podařilo nalézt lék sama pro sebe. Po 4 porodech jsem byla mírně řečeno bez energie, bolela mne hlava, záda. Pak jsem snědla 3 malé cukrové kuličky svého léku – a ten zázrak bych vám přála zažít! Je to slovy nepopsatelné. Jako by vám někdo vrátil vaši bývalou energii, zbavil vás bolestí a navrátil elán do života.

Hned jsem věděla, že tohle je to co chci dělat! Navracet lidem jejich zdraví, energii, elán do života. Úplně jsem homeopatii propadla, vystudovala Homeopatickou akademii, pak tříletý postgraduální kurz s Willem Taylorem, účastnila se všech dostupných seminářů nejlepších světových homeopatů, odjela na stáž do Indie. S nadšením léčím lidi dodnes.