Slovo pacientů

Slovo pacientů 2018-12-14T14:43:10+00:00

Slovo pacientů

Po prvním porodu se mi velice zhoršil ekzém a neustále se mi vracely záněty močových cest, které v druhém těhotenství přešly do koliky ledvin. Jelikož jsem byla v jiném stavu, všichni lékaři se mě báli a nechtěli se mnou nic dělat – protože jsem byla těhotná. Velmi mi pomohla paní Cihlářová. Problém jsem začala řešit homeopatií, ekzém i záněty zmizely bez zbytečných antibiotik a porod proběhl také bezproblémově. Homeopatika mi velice pomohly i na jiné mé problémy – srovnal se mi cyklus a vrátila se mi energie na život.
Kateřina Bílková, Praha 9

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Cihlářové za její léčbu. Pomohla mi od nepříjemných a dlouhotrvajících bolestí nohou. Byla jsem velmi spokojená jak s její léčbou, tak s velmi citlivým, lidským a zároveň profesionálním jednáním. Léčbu paní Cihlářové mohu jen a jen doporučit.
D. Suchánková

Homeopatie z rukou Petry Cihlářové mi pomáhá už víc než deset let.
Nejdůležitější pro mě je řešení bolestí hlavy s velmi dobrým výsledkem (hlava bolí, ale málo a zřídka, běžně se s tím dá fungovat, na rozdíl od dřívějších paralyzujících záchvatů migrény několikrát do měsíce je to skvělé), výborně mi homeopatie zabrala na potíže se žlučníkem, při rekonvalescenci po úrazech a operacích atd. – alespoň pro příklad. Kromě dětí jsem homeopatii vyzkoušela i na našem psu – s alergií na prach jsme skoncovali během několika dní, dnes je to již přes půl roku, problém se nevrací, o tom, že je snazší aplikovat pár kuliček do žrádla než pětatřicetikilovému hafanovi mast pod oční víčko, netřeba se rozepisovat.
Takže vřele doporučuji!
Jolana Šulcová, Ústí nad Labem

Více než 4 měsíce jsem měla problémy s klouby. Bolely mě kyčle, kolena a lokty. Nebyla to bolest, která by mi znemožňovala normální fungování, ale už delší chůze, či třeba věšení prádla problém byl.
Po sezení u Petry Cihlářové a důkladné anamnéze jsme předpokládaly, že bolest vznikla po prodělané těžké jarní viroze.
Dostala jsem homeopatika a opravdu jsem po měsíci pocítila úlevu. Přestala jsem samozřejmě po úlevě užívat, ale začalo se to vracet sice v s daleko menší intenzitou, ale obtěžovalo to. Po další návštěvě jsem dostala stejný lék s upraveným ředěním a po asi dalším měsíci jsem byla bez obtíží.
Na závěr snad jen dodám, že jsem hodně biologicky orientovaný člověk, který pracuje ve pharmaceutickém průmyslu a dle mého chápání by homeopatika neměla z chemického hlediska moc šanci na účinek. Nicméně mohu jen konstatovat, že to prostě funguje a v podstatě mechanismus účinku je někde, kam zatím nedohlédnu.
Monika Trčková, Praha 3

Ahoj,
musím Ti s radostí napsat své prvotní pocity po novém léku.
Vzala jsem si včera ráno dva a odpoledne byla jako mátoha. Večer další dva, opravdu řádně na lačno.
Dnes je výsledek úžasný! Po dlouhé době mám šmrnc a energii. Ráno jsem se v pět vzbudila bez návalů a během dne mne přestalo bolet i na lopatkách. Ve škole to teď docela jinak odsypává a večer se chystám na plavečák a pak snad i na „orgie“. Mám zatím síly dost. Také jsem si zkusila zadat jeho název do vyhledávače a byla jsem překvapená, jak to na mne sedí.
Moc Ti děkuji a doufám, že mi tento stav alespoň chvilku vydrží.
Lenka

Dobrý den,
musím Vám moc poděkovat.
Po dvou dávkách vašeho léku je mi výborně. Spala jsem jako mimino a v práci jsem úplně v pohodě… a to i přesto, že jsem tu měla kontrolu z Finančního úřadu a mám v souvislosti s daněmi obrovský nápor práce…. A já to zvládám a nehroutím se. Nejsem zlá na lidi v práci ani doma…. Děkuji.
Jitka Rádlová