Dobře proočkovaná generace aneb vítejte v pekle

Dobře proočkovaná generace aneb vítejte v pekle

Jako homeopatka se občas setkávám s různými stupni poškození dětí po očkování. Většinou přijde maminka s malým dítětem, že od očkování pláče, má teplotu, nebo co má dítěti dát předem, aby se komplikacím vyhnula. Jednou přišli s tříletým chlapečkem, který od poslední hexavakcíny prakticky nespal, neoslovitelný, nezvladatelné chování, pořád lítal, něco dělal, domluvit se mu nedalo, potvrzený autismus. Rodiče byli naprosto vyčerpaní. Naštěstí chlapec hezky zareagoval na homeopatickou léčbu a dnes je z něj šikovný předškolák, normálně komunikující s okolím, a pokud nějakého chytráka nenapadne jej zase „chránit“ nějakou další vakcínou, tak z něj jednou bude normální mladý muž.

Dá se říci, že už jsem viděla kde co a jen tak něco mne nepřekvapí. Avšak to, co se včera stalo, mě úplně vzalo. Volala mi anglicky mluvící maminka, jestli může přijít se synem, že mají potíže po očkování. Povídám jistě, domluvili jsme se, očekávala jsem miminko, či batole… přišla s 31-ti letým chlapem. Jsou to Američani, tam jsou napřed – jejich děti dostávají povinně 70 vakcín!

Tento muž první roky očkování zvládal ještě dobře, jen byl trochu unaven, občas ve svém světě, ale to kluci bývají. Vystudoval střední školu a když měl ve svých 23 letech končit na univerzitě, přišla ona pověstná poslední kapka v podobě povinného očkování proti meningokokovi a Gardasil proti HPV. (pozn. Gardasil je očkovací látka marketingově prodávaná jako očkování „proti rakovině děložního čípku“, ve skutečnosti by měla sloužit jako ochrana proti HPV – virům, kteří mohou v 5% být jedním z možných příčin vzniku rakovinného bujení na děložním čípku, chlapcům se to dává neb mají s dívkami sex…a víc vakcíny se prodá. Tato očkovací látka má snad nejhorší a nejčastější vedlejší účinky ze všech vakcín  – tisíce mladých dívek po celém světě po očkování zemřelo nebo má těžké trvalé následky. V USA shromáždil J.F. Kennedy jn. 60tis. těchto případů a podal k soudu žalobu, ve které figuruje i plk. Roman Prymula, který tuto vakcínu schválil a zaváděl v ČR)

Po Gardasilu se zcela propadl do světa halucinací, jeho mozek nevydržel nápor další vakcíny, začal být agresivní, nezvladatelný, zcela mimo, závislý na pomoci okolí. On i celá rodina se ocitli v pekle. Místo radosti z promoce šikovného synka měli doma nezvladatelnou trosku zcela odkázanou na jejich pomoc. Maminka musela odejít z práce a již 8 let je její celodenní náplní hlídání a péče o dospělého syna. Za ta léta vyzkoušela vše, co by mu mohlo pomoci. Začali psychiatrickými léky – ale to stav jen zhoršilo, pak přes různé očistné kůry, byliny, doplňky stravy,… když přišli ke mně, byl dle jejích slov jeho stav již o 70% lepší – nebyl agresivní, jen seděl, zíral před sebe, neschopen souvislého projevu.

„Tohle je budoucnost!“ – ukázala paní na svého syna a mě úplně zamrazilo, uvědomila jsem si, že má pravdu, že pokud něco neuděláme, bude právě tohle naše budoucnost! Že tohle je to „světlo na konci tunelu“ co nám vláda slibuje! Že farmaceutická lobby v honbě za stále většími zisky se nezastaví před ničím, že to je to, o co v téhle kauze jde především. Vystrašit všechny jedním druhem viru, přidusit je v rouškách, ožebračit celý národ, zničit vše, co mají rádi, ve jménu boje „za jejich zdraví“ a pak jim jako spásu nabídnout zázračnou vakcínu! Svinstvo, co z nás udělá nemyslící trosky…. To chceme…???

 

Petra Cihlářová

2023-03-06T19:05:29+00:00