Kdy se obrátit na homeopata?

Kdy a s jakými potížemi je nejlépe se obrátit právě na homeopata? Co je doménou homeopatie?

1. Rozhodně by se měl na homeopata obrátit každý, kdo má jasný pocit, že s ním není něco v pořádku, ale lékaři zatím nezjistili žádnou konkrétní příčinu jeho potíží. V takovém případě bývá výsledek homeopatické léčby překvapivě rychlý a trvalý. Tedy při užití správného léku.

2. Další velkou skupinu spokojených pacientů každého dobrého homeopata tvoří lidé trpící různými strachy, fobiemi a úzkostmi. Zde je prakticky jiná léčba nemožná. Když přijde do ordinace praktického lékaře maminka s malým dítětem, které se strašně bojí strašidel, co má pod skříní, tak normální pan doktor mu pomoci nemůže, nemá na to lék. Jinak je na tom homeopat – ten se vnitřně zaraduje, že slyší takové krásné bludy, otevře repertorium a tam najde přímo lék na ten konkrétní blud, podá ho pacientovi… a je po strachu.

3. Stejně jako se strachy je tomu i s depresemi, střídáním nálad a ostatními duševními poruchami. Homeopatie pracuje s informací a proto je její působení velice přesné a cíleně dokáže odstranit různé psychické potíže.

4. Následky nejrůznějších životních otřesů. Mnoho lidí dobře ví, že se necítí dobře od… od té doby co jim zemřel někdo blízký, co se rodiče rozvedli, co jim zkrachovalo podnikání, co je zradil kamarád, co je opustila životní láska… Následky prožitých traumat, když se homeopaticky neléčí, mohou způsobit vážné zdravotní problémy v budoucnosti.

5. Migrény a bolesti hlavy – to je další velice častá indikace pro homeopatickou léčbu. Pokud se pacient chce zbavit migrén nadobro, zbavit se opakovaných atak, tak ani jinou možnost léčby nemá…

6. Bolestivá menstruace, nepravidelná menstruace, příliš silná či naopak slabá, chybějící nebo příliš častá, zkrátka všechny možné potíže co může menstruace ženám způsobit, lze vhodným homeopatickým lékem odstranit natrvalo.

7. Stejně je tomu i s ostatními ženskými potížemi, jako jsou výtoky, neplodnost, cysty, herpes, problémy v menopauze a další ….

8. Děti – od porodu až po dospělost léčené homeopaticky se vyhnou nejen pojídání antibiotik, ale i alergiím, ekzémům, poruchám chování, záchvatům vzteku, nočním můrám a nespavosti, různým strachům, potížím v kolektivu, apod.

9. Muži podnikatelé, přetížení prací, stále ve stresu budou velice překvapeni, jak pohodově se po podání správného homeopatika mohou cítit…

10. Ženy v domácnosti, s malými dětmi, unavené, utahané, s bolestmi hlavy, nevyspalé, bez nálady, v depresi a bez sexuální touhy mohou po správném léku opět nabýt novou energii, zbavit se bolestí a opět se těšit ze svého muže.

Možnosti homeopatie jsou velice rozmanité. Za posledních 250 let svého působení přinesla úlevu milionům lidí na celém světě. A to jemně, šetrně, bez vedlejších účinků, bez drastických postupů. Vyzkoušejte i vy „zázrak minimální dávky“. Pokud váš homeopat zvolí správný lék, budete výsledkem udiveni a nadšeni, stejně jako jsem byla i já před lety. Jsem svým založením logicky uvažující technokrat (původním povoláním strojní inženýr), ale homeopatie mne svým účinkem ohromila natolik, že jsem změnila své povolání a zabývám se jí dodnes.

2018-02-20T10:32:26+00:00