Očko Covid pro blaho lidstva

Očko Covid pro blaho lidstva

V říjnu roku 2023 ke mně přišel pacient se zvláštním problémem. Měl pocit otoku hlavy, krku, zkroucení celé oblasti (ačkoliv žádné znetvoření vidět nebylo), jako by mu někdo mačkal obličej. Poslední 2 roky se potácí životem bez energie – dle jeho slov „nejsem ani na nule – jsem tak na mínus 25%“. Od svých 10 let hrával závodně tenis a hodně sportoval, teď není schopen ani delší chůze natož běhat či hrát tenis. Dlouze mi vysvětloval, že si myslí, že vše způsobil zubní implantát, že ten mu sebral energii. Před rokem si jej nechal vyndat, ale žádný velký zázrak se nekonal, nepomohlo to.

Jak jsem poslouchala jeho barvité líčení potíží, velice zvláštních, omezujících, normální život znemožňujících, dva roky trvajících, napadlo mne zeptat se jej, zda byl očkován proti Covidu. „Ano, to je v pořádku, jsem očkován, nebojte se, mám 4 dávky“ zněla jeho odpověď a dál mluvil o zubech jako o hlavním viníku všech svých potíží. Byl tak skálopevně přesvědčen o prospěšnosti vakcín, že nemělo smysl mu cokoli říkat, jen jsem opatrně seřadila události jeho života, jak šly jedna za druhou:

V srpnu 2018 si nechal dát zubní implantát, měl pocit, že šroub byl malinko delší, než měl být, špatně jej snášel a tak není divu, že jej vnímal jako příčinu i mnohem pozdějších problémů a v září 2022 jej nechal odstranit.

Svůj poslední tenisový zápas sehrál v květnu 2021, to už v sobě měl 3 dávky Covid očkování, tělo se mu složilo při zápase, nebyl schopen jej dokončit, od té doby si tenis nezahrál.

Červen 2021 – 4.dávka covid očkování.

Září 2021 se cítil sláb, ale říkal si „já to rozcvičím“ a jak byl zvyklý, šel se rozhýbat na posilovacích strojích, ale zkolaboval při cvičení, upadl a tvář si poranil.  Následoval otok obličeje, obrna lícního nervu, pocit, že se otok posouvá výš, ztvrdnul, tlačí na zuby, křiví obličej, brání pohybu. Opět navštívil zubaře, ten jej s podezřením na boreliózu poslal do nemocnice na lumbální punkci. Borelióza se nepotvrdila, ale zákrok jej na 3 měsíce vyřadil z provozu, neušel víc jak 20 metrů, totálně bez energie, absolvoval mnoho různých terapií, rehabilitací, ale zlepšení bylo jen minimální, potíže přetrvávají, dodnes se nerozběhl.

V naději, že to pomůže, si nechal vyndat zuby moudrosti, ale stav se nezlepšil. Pořád má pocit zablokované celé oblasti krku, zkroucení těla, vnitřního otoku v oblasti úst, zubů, hleny v krku, totální diskomfort a naprostý úbytek energie. Pomocí různých grimas se snaží odblokovat čelisti, zmenšit otok, ulevit si.

V zoufalství největším si vzpomněl, že mu kdysi zázračně pomohla homeopatie, tak si řekl, že to zkusí znovu a přišel.

Do příběhu jeho života patří, že je jedináček milujících rodičů, který se celý život cítil sám a hledal „bratra“, spřízněnou duši, se kterou by si rozuměl. Je mu 40, nikdy se neoženil, sport mu byl vším. Vždy se cítil mlád, má za sebou i bouřlivé období, ve kterém zkoušel různé drogy, naštěstí jen krátce a bez následků.

Repertorizace:

Prvním podaným lékem byl Crotalus cascavela 200.

 

Kontrola po 10 dnech:

Po léku pocítil příval energie, vše se dalo do pohybu, ztuhnutí kolem krku se začalo povolovat, obličej a záda se začaly „dávat na své místo“, má pocit, že to splaskává. „To je zázrak“ říká pacient a já vidím, jak moc se proměnil. Teprve teď mu mohu říci, že si myslím, že lví podíl na jeho potížích měly 4 dávky covidího očkování a on je schopen začít uvažovat jiným způsobem než dosud.

Kontrola po měsíci:

Opakoval Crot-c 200 po týdnu, vždy se stav o něco zlepšil. Vše se uvolňuje a smršťuje „čekám na finální uvolnění posledního kousku vzadu v krku“ říká pacient a mně se vybaví seminář Jeremyho Sherra o léčbě následků covid vakcinace – a podávám Buthotus tamulus 200.

Kontrola po týdnu:

„To je bomba!“ říká pacient a směje se na mne ode dveří. Okamžitě po podání pocítil další příval energie, může se hýbat bez problémů, vše se uvolnilo, vrátila se mu chuť do života.

 

Bohužel podobných podivných příběhů za poslední 2 roky přibývá geometrickou řadou. Každý den slýcháme zprávy o vzrůstajícím počtu vážných onemocnění u mladých lidí a „zemřel náhle“ je jednou z nejčastějších příčin úmrtí.  Zdá se, že se nám to očkování pěkně ujímá. Když k tomu připočteme klesající porodnost, můžeme si gratulovat! Cíl snížit celosvětovou populaci o 20% bude brzy naplněn, tedy pokud již není…

Špatnou zprávou je, že lidé, kteří opravdu věřili ve „vědu a pokrok“ a v dobré víře se nechali očkovat, byli strašlivě podvedeni. Látka, kterou si nechali aplikovat může způsobit nejrůznější potíže i mnoho měsíců po vakcinaci. Tito lidé přijdou ke svému lékaři s potížemi, které dříve neměli, třeba i rok či dva po očkování a už si to ani sami nespojí. Ale i kdyby měli zdravotní problémy druhý den po vpichu, stejně by od lékaře uslyšeli že to s tím nesouvisí, to je něco jiného a podobné perly. Stále ještě žijeme v éře víry v očkování jako ve spásu. Nikdo se neobtěžuje s řádným zkoumáním účinnosti a risk/benefit analýzy ani u klasických očkovacích látek pro děti. Není zájem. Peníze tečou z očkování, nikoli ze zdravých dětí. No a celá polticko-mediálně zmanipulovaná covid šaráda – tento podvod století, kvůli kterému museli šíbři z WHO změnit definici očkování, aby své mRNA produkty mohli vydávat za vakcíny, to je bussiness století. Bude zapotřebí všechny zločiny covidismu řádně vyšetřit a odsoudit, aby se něco takového nemohlo již nikdy opakovat.

Dobrá zpráva je, že homeopatie je schopná pomoci i v tomto případě. Takže pokud máte za sebou covid očkování, nezoufejte, nic není ztraceno. Vyhledejte zkušeného homeopata, má vám co nabídnout i v případě poškození mRNA vakcínou.

 

Petra Cihlářová

2024-03-24T16:35:26+00:00