Spectrum

Spectrum – špatně uzavřená brána k jiným světům

Prvním případem léku Spectrum, který jsem měla, byla žena, ročník 1979, původem z Běloruska, vdaná, 2 synové. Přišla ke mně v prosinci 2013. Její fyzické potíže začaly již v dětství, kdy od očkování ve 3 měsících měla potíže s podrážděnou pokožkou, na tvářích i jinde na těle. V 1 roce prodělala zápal plic. Její dětství nebylo zrovna idylické. Její matka byla ruská vědma, měla léčitelské schopnosti, ale k dceři byla tvrdá, nerozuměly si. Otec byl alkoholik, v rodině chyběla pohoda a teplo domova.

Od té doby, co v roce 1998 viděla film Titanic, má alergii na chlad a studenou vodu. Od roku 2009 trpí na astma. To začalo, když byla sama se syny v Bělorusku a ve studeném a ošklivém bytě čekala, až dostanou vízum a budou moci odjet za manželem do Prahy. Cítila se zaseknutá v místě, kde nechtěla být, musela dělat, co nechtěla, neměla na vybranou, nemohla to změnit, chybělo teplo v jejím životě.

Pocit – „Všichni mě opustili, nemám teplo v životě. Jsem jako pejsek, co čeká, až si mě někdo všimne. Mám všechny ráda a nic se mi nevrací zpět.“ – ji provázel od dětství a nyní opět zesílil.

Záchvaty astmatu má několikrát týdně. Tělo zapomnělo dýchat. Při záchvatu potřebuje otevřená okna, nemůže si lehnout, má strašný strach, že ztratí kontrolu nad sebou, je v panice. Astma se střídá s ekzémem, zvláště kolem očí a v obličeji. Sama si naordinovala několik homeopatických léků, některé částečně pomohly, jiné nikoliv.

Její manžel je vysoce postavený bankovní úředník, který má velmi náročnou a odpovědnou práci. Bohužel se citově uzavřel do sebe, takže pacientce chybí z jeho strany „teplo“, což ji velmi trápí.

Cítí velkou bolest na srdci – tolik ho milovala a teď je po všem. Jen bolest v srdci a povinnost zachovat rodinu, aby měla dost finančních prostředků pro své syny. Nemám na vybranou. Chybí mi teplo.

Pacientka pracuje jako astroložka, zabývá se vykládáním minulých životů lidí a psaním knih. Sama v životě měla mnohokrát jasnovidné pocity, cítí přítomnost duší, vnímá spojení se svými minulými životy.

Pro pocit odcizení od manžela, že již k nikomu nepatří, ani k vlastní rodině, a na bolest z toho pramenící, jsem jí jako první lék dala Nat-sil. Po něm „vidím hvězdy a jsem volná. Jako by ze mne spadl batoh. Něco špatného a těžkého je pryč.“

2/2014

Bohužel ekzém a astma přetrvávalo dál. S něčím jsme pohnuly, pacientce se ulevilo. Byly jsme blízko, ale ne v cíli. Další předpis byl Phoshorus. Ten dodal energii. Záchvaty astmatu byly slabší, ne tak časté. Už ji netrápí, že si jí manžel nevšímá, ale ztratila radost, pocit štěstí. Až po Phosphoru se odvážila mi odhalit svůj niterný pocit…. „jsem hybrid, duše od jinud. Beru energii z jiného světa. 1000 let jsem žila v jiném světě…. aktivovala jsem práci z jiného světa v tomto životě, proto mi špatně pracují plíce…. nechci dýchat, jsem moc unavená…“

MIND – DELUSIONS – world – different world; being in a: (3) cann-i. heroin. Spect.

MIND – DELUSIONS – tired – world; pressure of the: (1) spect.

MIND – DELUSIONS – body – dragging down; is: (1) spect.

MIND – DELUSIONS – trapped; he is: (20) cygn-be. dendr-pol. falco-pe. haliae-lc. heroin. hippoc-k. ign. irid-m. lac-e. lath. limest-b. naja ol-eur. oncor-t. plut-n. positr. sal-fr. spect. stry. Tub.

MIND – DELUSIONS – transition; she is in: (2) neon Spect.

3/2014

Po podání Spectra 200 došlo k velké změně. „Sundala jsem tuhý korzet, cítím se volná, šťastná, lehká, světlá…. měkké sluníčko…. můžu dýchat celými plícemi“

Pochopila, že spoustu věcí dělat nemusí. Cítí se nahoře, nad věcí. Svoji práci dělá s větším přehledem, lépe se jí analyzují případy. Změnil se její celkový stav. Již nemá záchvaty astmatu. Dopsala knihu za 2 měsíce. „už nechci a nebudu zoufalá. Chci být krásná a šťastná.“ Dříve prožívala konflikt – manžel a děti versus práce. Teď je na vrcholu hory a může i pracovat i komunikovat s rodinou.

5/2014

Záchvaty dušení neměla. V dubnu měla chřipku s horečkou – vzala si Belladonnu, pak Pulsatillu 30 a 200 na zánět spojivek. Vrátily se jí vzpomínky na staré křivdy. Spectrum ji vždy pomalu dostane z deprese, ale ty se vracejí. „Tichý smutek. Nemám dost tepla v životě.“ V minulosti prožila složité momenty se svojí matkou a dodnes nemůže pochopit, proč se k ní tak chovala. Nemůže uvěřit, že se to děje. Že matku vůbec nezajímá, jak ona dnes žije. „Chci osvobodit energii, která drží traumata hluboko uvnitř.“

Upadá do starých depresí, tma před očima, smutek.

Podán orel bělohlavý Haliaeetus leucocephalus 200 a s sebou Spectrum 1M

6/2014

„Pro mne se hodí oba léky. Orel mi vrátil pocit svobody, pochopila jsem své místo, jsem volná, plná energie. Spectrum mi dalo světlo a pomohlo pochopit a odpustit všechno špatné a zrady, co mne trápily. Po dlouhé noci vyšlo slunce.“

Orel jí dodal odvahu a energii jít dál, spravil srdce. Spectrum vrátilo světlo a dovolilo odpustit.

Je bez depresí, bez záchvatů astmatu, kůže se zcela vyčistila.

 

Další případ léku Spectrum byla žena, ročník 1952, velmi mladého vzezření, dlouhé vlnité vlasy, jemná, mírná. Podstatou jejího problému byla nenaplněná láska k mladšímu muži. Již 1,5 roku se trápila pro neopětovanou lásku a nepomohlo nic. Sevřená v pocitu odmítnutí, v bolesti srdce a duševních mukách.

Prožila pohnutý život. Její otec byl diplomat, šel tvrdě za kariérou a když její matka spáchala sebevraždu (z nešťastné lásky k jinému muži) přišla prakticky v 9 letech o domov. Byla různě po internátech, chůvách a macechách. Také jí velmi chybělo teplo domova a milující náruč. Otec cestoval po světě, ona se musela starat o schizofrenní sestru. Velmi se jí dotkla předčasná sestřina smrt. Od té doby trpěla úzkostmi a strachy ze smrti.

První manžel byl násilník, s druhým, o dost starším, žije dodnes v poklidném svazku. Samozřejmě, že on nic netuší. Její jediný syn je vymodlené dítě po jednom potratu a dvou úmrtích těsně po porodu. Manžela má ráda, ale vášeň u něj nikdy nenašla. Tu poznala až ve zralém věku a platonicky právě s tímto mladším mužem. O to větší šok to pro ni byl. Nikdy lidem příliš nerozuměla, ale teď byla úplně v koncích. Nejvíc bolí duše. A když děláte, že jste ok, ale nejste, bere to spoustu energie.

Fyzicky ji bolelo srdce – bodavá bolest jako od dýky, astmatické záchvaty dušení, časté záněty močového měchýře. Ale nejvíc ji trápily úzkosti, velmi hluboké, spojené se strachem ze smrti.

Od srpna 2014 do dubna 2015 jsme několikrát opakovaly Spectrum a zvyšovaly potenci od 200 do 10M.

Již po prvním podání se jí velmi ulevilo. Byla schopná dotyčného muže „propustit“. Lék vnesl světlo do jejího bytí. Dokázala se s nadhledem podívat i na ostatní události svého života, přijmout je, odpustit, pohnout se dál. Postupně se vynořovaly (a odcházely) staré symptomy těla a duše, jak jsme zvyklí vídat u homeopatických předpisů.

Zvláštní symptom léku – potvrzen oběma ženami – je rozbíjení se elektrických spotřebičů a praskání žárovek v okolí pacientů po léku.

Na poslední kontrole vyšlo napovrch téma hlubokého smutku, pramenícího hluboko v dětství pacientky, na který jsme s úspěchem podaly Cygnus cygnus 1M.

 

Myslím si, že podstatou léku Spectrum jsou ne zcela zavřené dveře k jiným světům – resp. ke světu původnímu. Pacient jako by jednou nohou byl stále „tam“ a jen na půl zde na zemi. Jako by si stále pamatoval nádheru, krásu, lásku a světlo světa, ze kterého vyšel a tento náš pozemský svět se mu jeví jako vězení. Jako příliš temné místo bez kousku světla, kde nerozumí tomu, jak a proč se k sobě lidé nehezky chovají. Nechápe, proč jsou k sobě zlí. V jeho světě bylo tolik světla, tepla a lásky, že neví, proč je to zde tak ponuré, zlé, proč se lidé pomlouvají, zraňují a nenávidí.

Velmi zajímavé je spojení Spectra s ptačím lékem. I ve druhém případě jsem s úspěchem po Spectru dala právě ptačí lék. Podle mne to souvisí přímo s podstatou věci.

Spectrum – jako duha, jednou nohou na zemi, druhou v nebi.

Ptáci – by rádi k nebesům, leč jsou zde se zemí spjatí.

Spectrum pomůže uzavřít dveře, jež měly být inkarnací uzavřeny. Dá světlo do života na této zemi. Pomůže vyrovnat se s tímto světem a ukáže, že i zde na zemi může být plno barev, krása a láska.

Po něm zcela logicky následuje právě ptačí lék. Ptáci jsou „ulítlí,“ mají zcela jinou stavbu těla než lidé, lehčí kostru, dovedou létat v oblacích. Proto také právě ptačí léky pomáhají „ulítlým“ lidem sestoupit na zem a vyrovnat se s pozemským žitím. Pomůžou odstranit i hluboké deprese (Haliae-lc) nebo smutek (Cygn-cygn).

Lidí potřebujících lék Spectrum asi není tolik, jako třeba Pulsatilly, Calcarey či Sulphuru. Já se setkala za posledních 10 let jen se 2 případy. Ale vždy to byly neobyčejné ženy, nadané velmi silnou intuicí, schopné čerpat energii a informace „z jiných světů“. Po podání léku o tuto svoji schopnost nepřišly. Spíše ji mohly lépe využít, viděly, co dělají, pochopily proč, dostaly světlo, svobodu. Obě byly a zůstaly velmi milující matky a manželky. Své partnery neopustily, ale pochopily. Oběma se po několika měsících na léku Spectrum vynořily staré křivdy, smutky, vyplavalo na světlo, co bylo dlouho skryté a potlačované. A tyto hluboké rány byly následně vyléčeny ptačím lékem. Deprese orlem, smutek labutí.

2018-02-20T08:56:09+00:00